print_header

RIBNICA

Kontaktirajte nas

izberite poslovalnico

Komerciala

Komerciala

Komerciala


DIREKTOR PODJETJA:
Marjan Petek
E-mail: marjan@petek-transport.si

PROKURIST:
Mira Petek
E-mail: mira@petek-transport.si

 

KOMERCIALA:

Dragica Turk
Tel: +386 1 837 25 20
Mob: +386 51 380 914
E-mail: dada@petek-transport.si

Albin Šilc
Tel: +386 1 837 25 21
Mob:+386 51 380 900
E-mail: albin@petek-transport.si
 
Uroš Tanko
Tel: +386 1 837 25 22
Mob: +386 51 380 901
E-mail: uros@petek-transport.si

Matej Pajnič
Tel: +386 1 837 25 29
Mob:: +386 51 395 390
E-mail: matej@petek-transport.si

Katarina Petek Vouk
Tel: +386 1 837 25 31
Mob: +386 41 596 607
E-mail: katarina@petek-transport.si

Tilka Levstik
Tel: +386 1 837 25 28
Mob: +386 51 380 905
E-mail: tilka@petek-transport.si

Boštjan Hegler
Tel: +386 1 836 91 56
Mob: +386 41 304 673
E-mail : bostjan.hegler@petek-transport.si

Mitja Vouk
Tel: +386 8 205 48 81
Mob: +386 40 365 644
E-mail: mitja@petek-transport.si

Tina Ilc

Tel:: +386 1 837 25 27
Mob: +386 41 999 017
E-mail: tina.ilc@petek-transport.si

RAČUNOVODSTVO:

Irena Petek
Tel: +386 1 837 25 38
E-mail: irena@petek-transport.si

Mateja Petek
Tel: +386 1 837 25 26
E-mail: mateja@petek-transport.si

Marjanca Andoljšek
Tel: +386 1 837 25 37
E-mail: marjanca@petek-transport.si

Sonja Pogorelec
Tel: +386 1 837 25 33
E-mail: sonja.pogorelec@petek-transport.si

Teja Lavrič
Tel: +386 1 837 25 36
E-mail: teja@petek-transport.si

Karmen Bojc
Tel:+386 1 837 25 24
E-mail: karmen@petek-transport.si

KADROVSKA SLUŽBA:

Mirko Markelj
Tel: +386 1 837 25 30
Mob:+386 051 380 932
E-mail: miro.markelj@petek-transport.si


NABAVA IN VZDRŽEVANJE VOZIL:

Franci Bojc
Mob: +386 51 380 906,
E-mail: franci.bojc@petek-transport.si

Janez Blatnik
Mob: +386 51 380 952
E-mail: janez.blatnik@petek-transport.si

 



 

 

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Petek transport d.o.o.